Yhteystiedot

Seuramme hallitus (kepe@googlegroups.com)

Tehtävä(t)

Nimi

Sähköposti

Puh

Puheenjohtaja

Jarmo Kuusimaa

jarmo.kuusimaa@gmail.com

044-2376673

Rahastonhoitaja

Miikka Heiskanen

miikkak.heiskanen@gmail.com

050-4071701

Varapuheenjohtaja

Mikko Laulainen

mikko.laulainen@saunalahti.fi

050-3780233

Sihteeri

Ilkka Hauta-aho

ilkka.hauta-aho@miiliconsulting.com

040-8682545

Jäsen

Merja Kuusimaa

merja.kuusimaa@gmail.com

 

VarajäsenNoa Gross  
VarajäsenPäivi Pihkala  

 

Muita toimihenkilöitä

TehtäväNimiEmailPuh

Kenttä- ja salivastaava

Miikka Heiskanenmiikkak.heiskanen@gmail.com050-4071701
TuomarivastaavaMikko Laulainenmikko.laulainen@saunalahti.fi050-3780233
LisenssivastaavaIlkka Hauta-ahoilkka.hauta-aho@miiliconsulting.com040-8682545
Some- ja tiedotusvastaavaIlkka Hauta-ahoilkka.hauta-aho@miiliconsulting.com040-8682545

 

Sponsorityöryhmä

Yhteistyökumppanuudet ja näkyvyys Kepe:n toiminnassa

NimiSähköpostiPuhelin
Miikka Heiskanenmiikka.heiskanen@gmail.com050-4071701
Ilkka Hauta-Ahoilkka.hauta-aho@miiliconsulting.com040-8682545
Jarmo Kuusimaajarmo.kuusimaa@gmail.com044-2376673

 

Keravan Pesis-Juniorit ry.

Osoite
c/o Jarmo Kuusimaa, Varsatie 1 D 12, 04220 Kerava

 

Y-tunnus 1839275-1

Tili FI97 5132 0520 1294 87
Jäsenviite 1054